Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50564 Library:100148 in /var/www/vhosts/divers-direct.eu/divers-direct.cz/cms/inc/class/db/db.php on line 77
Maska GUARDIAN STEALTH celoobličejová | Divers-Direct.eu scubadiving equipment and accesories

Maska GUARDIAN STEALTH celoobličejová

Moderní celoobličejová silikonová maska Guardian STEALTH od Ocean Technology Systems je perfektní pomůckou pro profesionální potápěče po celém světě.

  •  > 
  •  > 
Product Code : GUARDIANS
Bubbles : 57 
Price without VAT 943 Your price with VAT 1,142
In Stock Select the number of pieces :
- +

Moderní celoobličejová silikonová maska Guardian od Ocean Technology Systems je perfektní pomůckou pro profesionální potápěče po celém světě.

Provedení masky je osvědčené desítkami let používání mnohými profesionálními týmy potápěčů po celém světě. Model Guardian je nejmodernější typ celoobličejové masky od OTS.

Je vybaven originálním ABV ventilem umožňujícím dýchání potápěče nad hladinou aniž by spotřebovával vzduch z lahve, dále je jeho lícnice vybavena dvojitými manžetami pro perfektní utěsnění, je vyráběna v mnoha barevných kombinacích pro snadné odlišení, snadno demontovatelný druhý stupeň usnadňuje údržbu, optimálně umístěný port pro mikrofon podvodní komunikace a samozřejmě standardní šroubení pro připojení středotlaké hadice od prního stupně regulátoru. Díky použitému kvalitnímu silikonu na výrobu lícnice, maska perfektně sedí , snadno se čistí a dlouho vydrží.

To vše činí z Guardian masky skvělou volbu profesionála.

Balení obsahuje masku, tašku na masku a LP hadici.

Barvy v pořadí:  silikonová lícnice/rameček masky

Weight: 1
Určené pro: unisex
Možnost dioptrických skel: Ano
vhodné na: přístrojové potápění;
Prescription glasses option: Yes
Zabarvený zorník: Ne
Vhodné pro: dospělé;
Druh masky: celoobličejová
Druh masky: celoobličejová